З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

До уваги підприємців!

Повідомляємо всім підприємцям та особам, які хочуть започаткувати свій власний бізнес, що в Сумському державному університеті на основі сучасних освітніх програм і прогресивних телекомунікаційних технологій засновано інститут підприємництва Cisco.

На сьогодні інститут підприємництва Cisco Сумського державного університету запрошує всіх бажаючих на навчання з курсу «Заснування бізнесу».

Зазначений курс спеціально розроблений для того, щоб допомогти в розвитку малого та середнього бізнесу та є практичним, комплексним бізнес-курсом на основі Інтернету.

Курс використовує змішаний навчальний підхід, який включає інструктаж викладача, командну роботу, електронне навчання та індивідуальні проекти.

Зміст курсу включає 15 модулів (1 — оцінка потенціалу бізнесу, 2 — бізнес-план, 3 — інформаційно-комунікаційні технології, 4 — організація бізнесу, 5 — ліцензії, дозволи, 6 — страхування, 7 — розташування і лізинг, 8 — бухгалтерія та грошовий обіг, 9 — як фінансувати ваш бізнес, 10 — електронна комерція, 11 — придбання бізнесу або франшизи, 12 — набір персоналу, 13 — відкриття та маркетинг, 14 — розширення та вирішення проблем, 15 — міжнародна торгівля).

Базовий обсяг курсу складає 52 години.

Термін навчання – 2 місяці. Початок навчання з дня набору групи.

Форма навчання як очна, так і дистанційна.

Вартість навчання – 750 гривень.

Навчання проводять досвідчені бізнес-партнери та представники бізнесу.

По закінчення вивчення курсу слухачі захищають підготовлені бізнес-плани і отримують сертифікат Інституту підприємництва Cisco.

Звертатись: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, СумДУ, центральний корпус, кімната Ц-307, телефон/факс (0542) 33-30-98, моб. – 0506234484, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду