З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Впровадження бренду "Зроблено на Сумщині"

Стратегією розвитку Сумської області на період до 2015 року "Нова Сумщина – 2015" передбачено запровадження маркування продукції місцевих товаровиробників знаком "Зроблено на Сумщині", що має сприяти збільшенню частки місцевих товарів на споживчому ринку.

Маркування "Зроблено на Сумщині" надасть вагомі преференції для розвитку бізнесу, нарощування виробничих потужностей, а найголовніше – створить умови для першочергового забезпечення місцевою продукцією населення району. Мета проекту – розкручувати бренд під назвою "Зроблено на Сумщині". Купуючи своє, путивляни тим самим стимулюватимуть місцевого товаровиробника, товаровиробник у свою чергу зможе нарощувати виробництво, збільшувати кількість робочих місць, платити податки, піднімаючи економіку Путивльського району та Сумської області.

З огляду на це та з метою підвищення престижу і конкурентоспроможності місцевої продукції, створення сприятливих умов для збільшення її частки на регіональному ринку,  формування та зміцнення бренду "Зроблено на Сумщині" пропонуємо суб'єктам господарювання виділити окреме торгове місце (площу), вітрину, стелаж тощо для найефективнішого розміщення товарів місцевого виробництва та облаштувати його вивіскою з написом "Зроблено на Сумщині".