З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Про участь у ярмарку

18-19 січня 2012 року в виставковому центрі "Курський Коренський ярмарок" у місті Свобода Золотухинського району Курської області Російської Федерації відбудеться виставка-ярмарок "Крещенський ярмарок - 2012".

Програмою виставки-ярмарку передбачено: реалізація продовольчих та промислових товарів, продукції власного виробництва підприємств громадського харчування, сувенірної продукції, православної літератури, а також культурна програма.

Організатор виставки - комітет споживчого ринку, розвитку малого підприємництва та ліцензування Курської області, контактні телефони: (4712) 51 25 42, 70 10 07, факс (4712) 56 15 29, сайт виставкового центру "Курський Коренський ярмарок" - www.kurskyarmarka.ru.

Запрошуємо суб'єктів господарювання взяти участь у виставці-ярмарку.