З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Акція "З турботою про українське" стартувала

На виконання Програми Президента України Віктора Януковича "Україна для людей" у січні поточного року на території України стартувала акція "З турботою про українське", ініціатором якої стали Держспоживінспекція України та Укоопспілка.

Суть акції полягає в тому, що українські виробники зможуть маркувати свої вироби спеціальним стікером з написом "Це не аррlе, це краще", за умов, якщо продукт пройде відповідні тести у спеціалізованих лабораторіях та отримає відповідне погодження.

Метою даного проекту є не тільки контроль якості продукції, що потрапляє на полиці українських торгівельних мереж, а й захист українського ринку від підробок та контрабанди.

Пропонуємо Вам прийняти участь у вказаній акції.

Для отримання методичних рекомендацій та інформації про подальші дії, які необхідно здійснити для участі в акції  можна звернутись до Укоопспілки за телефоном (044) 278-35-93, або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,  до Держспоживінспекції за телефоном (044) 528-54-83, або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .