З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Про участь у виставковій акції "Барвиста Україна"

В період з 14 по 17 серпня 2012 року на території Національного комплексу "Експоцентр України" у місті Київ відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція "Барвиста Україна" та в її рамках - Всеукраїнський конкурс-виставка "Кращий вітчизняний товар року".

Підприємствам та організаціям району, бажаючим прийняти участь у виставкових заходах необхідно надати інформацію управлінню економіки Путивльської районної державної адміністрації до 25 травня 2012 року за формою згідно з додатком.

Умови участі у загальнодержавній акції "Барвиста Україна" та Всеукраїнському конкурсі-виставці "Кращий вітчизняний товар року 2012 року" додаються.