З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва

До 25 серпня 2012 року Сумська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) проводить набір для участі в конкурсних відборах представників підприємств (великого, середнього та малого підприємництва), установ та організацій (крім державних службовців) для 10 місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у 2012-2013 навчальному році в вищих навчальних закладах (далі – ВНЗ) учасників Програми "Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва" ("Українська ініціатива") (далі – Програми).

Отримати другу вищу економічну освіту можна в Дніпропетровському національному університеті, Донецькому національному університеті. Київському національному торговельно-економічному університеті, Одеському державному економічному університеті, Східноукраїнському національному університеті (м. Луганськ), Тернопільському національному економічному університеті з 10 місячним навчанням (очно-заочної модульної форми) з отриманням диплому державного зразку про перепідготовку і отримання другої вищої економічної освіти за напрямами "Економіка і підприємництво" та "Менеджмент" за рахунок коштів державного бюджету. (Витрати на проїзд, проживання та харчування беруть на себе суб'єкти підприємницької діяльності, де працюють спеціалісти або самі учасники перепідготовки). У процесі перепідготовки слухачі пройдуть інтенсивний курс вивчення однієї з іноземних мов (англійської, німецької, французької).

Вимоги до кандидатів: особи віком до 40 років, що мають вищу неекономічну освіту та стаж роботи не менше 1 року. Для участі в відборі, претендентам необхідно надати до управління розвитку споживчого ринку та підприємництва головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації відповідні документи: 2 копії диплома про вищу освіту; 2 кольорових фото розміром 3,5x4,5 см; 2 копії дипломів, сертифікатів щодо підвищення професійної кваліфікації спеціаліста (за наявності); 2 копії паспорту (всі заповнені сторінки); 2 копії трудової книжки (всі заповнені сторінки); заповнити в 2 екземплярах спеціальні форми в управлінні: №1 (інформація про претендента), №2 (інформація про суб'єкт підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста) та №3 (рекомендація суб’єкта підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста).

Адреса управління розвитку споживчого ринку та підприємництва головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації: площа Незалежності, 2, м. Суми, 40030 (7 поверх, вхід в під’їзд міськвиконкому, кімната 137).

Телефони для довідок (0542) 62-08-47, 62-08-43.

Співбесіди щодо участі претендентів у Програмі в Сумській регіональній робочій групі буде проводитись по надходження повного пакету документів до головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації, у вищих навчальних закладах учасниках Програми (проведення трьох тестувань: з вибраної економічної спеціальності; з психології, з іноземної мови – для визначення рівня її знання та співбесіди) – з 25 серпня. Орієнтований початок занять з 1 (10) вересня або 1 (10) жовтня 2012 року.