З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З метою створення сприятливого підприємницького середовища, налагодження постійного діалогу між суб'єктами господарювання та представниками Держпідприємництва України доводимо до відома наступну інформацію.

Держпідприємництво України відповідно до Положення, затвердженого Указом Президента України від 30.03.2012р. № 237 здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012р. № 540-р територіальні органи в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі як структурні підрозділи апарату Держпідприємництва України.

На території Сумської області діє відділ представництва у Сумській, Чернігівській та Харківській областях, що розміщується за адресою: 61003, м. Харків, пл. Рози Люксембург, 10, каб. 105, начальник відділу – Колесніков Олександр Анатолійович, тел. моб.: 050-323-61-02, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Представником Держпідприємництва України у Сумській області, який розміщується за адресою: 40030, м. Суми, пл. Незалежності, 2, каб. 139, є Мосунов Богдан Олександрович, тел. моб.: 066-788-27-10, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .