Дорогі юні друзі! Шановне студентство!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента.

Сердечно бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Переконаний, сплине незначний час і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаю вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України.

Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!

Тимчасово виконуючий обовя"зки голови Путивльської

районної державної адміністрації                                                            В.В.Котенко