Шановні громадяни!

22 січня ми щорічно святкуємо День Соборності України, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу  - Українську Народну Республіку. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності та Свободи України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Прийняття Акту Злуки стало величною подією єднання східних та західним українських земель, днем  народження єдиної незалежної соборної держави.

Вітаю с Днем Соборності України і бажаю вам, шановні громадяни, міцного здоров’я , щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Голова Путивльської
районної державної адміністрації                                        А.І. Косовський