Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Своєю працею ви створюєте належні побутові умови для всіх людей, сприяєте забезпеченню затишку, тепла і комфорту в наших домівках. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежить працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві.

Хай же професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи будуть надалі вашими надійними порадниками у всіх добрих починаннях. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні й вагомих професйних здобутків.

Голова Путивльської районної

державної адміністрації                                                        А.І. Косовський