Дорогі ветерани! Шановні жителі Сумщини!

Шістдесят восьмий рік поспіль ми зустрічаємо мирну весну, свято, в якому переплелись біль втрат і радість Великої Перемоги над фашизмом. З особливими почуттями ми звертаємося до старшого покоління, до тих, хто відстояв для нас право жити у вільній країні, виховувати дітей.

Ми назавжди збережемо пам’ять про подвиг воїнів-фронтовиків, партизанів, героїв тилу, які щодня наближали переможний травень 1945 року. Ваші мужність, відвага і сила духу є прикладом для нинішніх поколінь захисників Вітчизни.

Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї Великої Вітчизняної війни. Честь і слава живим героям.

Сьогодні Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ ставить завдання перед всією владною вертикаллю з особливою увагою ставитися до ветеранів, усіляко підтримувати кожного, хто пережив воєнне лихоліття, оточити їх турботою і любов’ю.

Не старіють душею ветерани, а сивина на їх скронях красномовно свідчить про пережите. Війна залишила кривавий слід в житті кожної родини. Він не загоїться з роками, як не вгамується біль від непоправних втрат, завданих війною. Ми свято бережемо пам’ять про одну з найкривавіших сторінок в історії нашого народу і прагнемо, аби трагедія ніколи не повторилась.

Щиро вітаємо з 9 Травня! Бажаємо міцного здоров'я, добра та благополуччя всім ветеранам, кожній родині нової Сумщини. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток.

З Днем Перемоги!

З глибокою повагою