ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ СВЯТА ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Шановні учні, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх вас із закінченням навчального року!

Цього дня в усіх школах Сумщини лунає «Останній дзвоник». Для цьогорічних випускників він стане, справді, останнім. Сьогодні ви залишаєте на шкільному подвір’ї своє дитинство. Настав час обирати професію, здобувати освіту, розпочинати доросле життя.

Ви – майбутнє держави, потужна молода генерація, на яку ми покладаємо великі надії. У кожному з вас закладений потужний потенціал, і ви зобов’язані реалізувати його сповна, спрямувавши свої знання, вміння, досвід на благо Сумщини, на благо країни.

Нинішній навчальний рік був багатий на здобутки та досягнення. Наші учні гідно представили регіон на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, турнірах, олімпіадах. Ми пишаємося вами.

Попереду – літні канікули. Ми подбали, аби ви змогли добре відпочити і оздоровитися як на території області, так і за її межами.

За дорученням Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА на Сумщині працюватимуть літні школи для обдарованих дітей. Ви зможете з користю проводити вільний час, мужніти фізично, збагачуватися інтелектуально та духовно.

Бажаю випускникам успішно скласти ЗНО та не розгубитися при виборі життєвого шляху. Вірте у власні сили, прагніть більшого і досягайте поставленої мети. А всім школярам – здоров’я, веселих і змістовних канікул, справдження всіх мрій.

Голова Сумської обласної
державної адміністрації                                                             Юрій ЧМИРЬ