ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки!

День останнього дзвоника особливе та символічне свято.

Для більшості школярів останній шкільний дзвоник – це змога відпочити, загартувати себе, набратися сил. А для юних випускників, - це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя.

Вірю, що вам вистачить сміливості та наполегливості, впевнено йти до обраної мети, взяти на себе відповідальність за власну долю. І де б ви не перебували - пам'ятайте, що ваші батьки і вчителі покладають на вас великі надії. Ваші успіхи - це вища нагорода тим, хто роками учив вас мудрості,  добра, любові.

Щиро і сердечно вітаю усіх з чудовим святом – Днем останнього дзвоника!Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день.

Бажаю усім вам радісних турбот, міцного здоров’я, щастя і добра.

Голова Путивльської
районної державної адміністрації                                     А.І. Косовський