ВІТАННЯ ГОЛОВИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ ЖУРНАЛІСТА

Шановні журналісти Путивльщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом, Днем журналіста!

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюючись у вирій подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об’єктивну картину нашого буття. Важливість цієї справи складно переоцінити. Адже недарма сучасне суспільство називають інформаційним. Сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти та події, а головне – їх оперативного осмислення та професійного висвітлення.

Бажаю вам, шановні журналісти, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті– яскравими. Нехай ваша робота завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

Голова Путивльської
районної державної адміністрації                                            А.І. Косовський