Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Прийом громадян

Друк

25.02.2013 у приміщенні Мазівської сільської ради провів прийом громадян з особистих питань голова Путивльської районної державної адміністрації Косовський Анатолій Іванович.

До керівника району звернулися мешканці сільської ради з питань, які хвилюють громаду всього села – це організація підвозу учнів, які навчаються в школі естетичного виховання в м. Путивль до с. Мазівка та укомплектування медичного кабінету Мазівського НВК медичним обладнанням.

Порушені питання були вирішені позитивно в день прийому. За рахунок спонсорських коштів організовано підвоз дітей до с. Мазівка після завершення занять   в школі естетичного виховання в м. Путивль та придбано необхідне медичне обладнання для НВК.

Також керівник району провів зустріч з мешканцями сільської ради, працівниками соціальної сфери. Відбувся змістовний діалог щодо благоустрою,  культурного дозвілля молоді, всебічного розвитку території. Намічені плани роботи в даному напрямку,  поставлені конкретні завдання та цілі.

 

Довідка про стан роботи із зверненнями громадян у Путивльській районній державній адміністрації за 2012 рік

Друк

На виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій з  питань роботи із зверненнями громадян протягом 2012 року Путивльською районною державною адміністрацією проводилась робота щодо розгляду звернень громадян і вживались конкретні заходи щодо її вдосконалення.

У Путивльській районній  державній адміністрації створені необхідні умови для реалізації конституційних прав громадян на письмові звернення та особистий прийом.

Особистий прийом громадян у Путивльській районній  державній адміністрації та за місцем проживання (виїзні прийоми) здійснюють голова Путивльської районної державної адміністрації та його заступники відповідно до графіків особистого прийому, затверджених розпорядженням голови Путивльської районної державної адміністрації від 30.12.2011 №888.

Графіки особистого прийому громадян головою Путивльської районної державної адміністрації, його заступниками в Путивльській  районній державній адміністрації та за місцем проживання (виїзні прийоми) затверджені, оприлюднені на стенді інформації в Путивльській районній державній адміністрації, її управліннях, відділах, міській та сільських радах, опубліковані в районній газеті „Путивльські відомості”, розміщені на веб-сайті Путивльської районної державної адміністрації.

У приміщенні Путивльської районної державної адміністрації обладнаний інформаційний стенд на якому розміщені акти законодавства, зразки оформлення звернень, відомості про посадових осіб, які ведуть особистий прийом, місце і час прийому, контактні телефони, оголошення, довідки про стан роботи із зверненнями громадян, тощо.

Також графіки прийому громадян керівництвом Путивльської районної державної адміністрації та зразок написання заяви розміщені в кабінеті завідувача юридичного сектору апарату Путивльської районної державної адміністрації.

Згідно з планами роботи Путивльської районної державної адміністрації питання роботи із зверненнями громадян  двічі на рік розглядається на засіданнях колегії Путивльської районної державної адміністрації.

25.01.2012 на засіданні колегії Путивльської районної державної адміністрації розглянуто питання про підсумки роботи із зверненнями громадян в органах державної виконавчої влади та органах місцевого самоврядування за 2011 рік, за результатами розгляду прийняте відповідні розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації від 31.01.2012 №38 та проаналізовано стан роботи по розгляду звернень громадян у І півріччі 2012 року, підсумки розглянуті на засідані колегії Путивльської районної державної адміністрації 25.07.2012, за результатами розгляду прийнято відповідне розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації від 26.07.2012 №427-ОД.

Також двічі на рік на апаратних нарадах при голові Путивльської районної державної адміністрації підводяться підсумки роботи із зверненнями громадян.  За І квартал було розглянуто на апаратній нараді 23.04.2012 (протокол № 7) та за 9 місяців 2012 року на апаратній нараді 15.09.2012 (протокол № 25).

Протягом 2012 року до Путивльської районної державної адміністрації надійшло 503 звернення громадня (за аналогічний періодом минулого року - 332). Розглянуто 160  письмових звернення (2011-109) та 343 звернення на особистому прийомі (2011-223), з них 127 - головою Путивльської районної державної адміністрації та 216 – заступниками голови.

За 2012 рік,  в порівнянні з 2011 роком, зменшилась кількість колективних звернень громадян на 19 ( 2011 – 38, 2012 – 19).

Протягом  2012 року повторних звернень громадян не надходило.

У зверненнях громадян порушено 529 питань (2011-356). Основні питання, з якими звертаються громадяни, це питання житлово-комунального господарства, соціального захисту, земельні, праці та  інші.

Збільшилась кількість звернень з  питань аграрної політики та земельних відносин (2011 – 62, 2012 – 95), соціального захисту (2011 – 75,  2012 – 132),  комунального господарства (2011 – 98, 2012 – 152), зменшилась кількість звернень питань праці та заробітної плати (2011 – 18, 2012 – 10).

До органів влади вищого рівня протягом  2012 року надійшло 102 звернення громадян (2011-60):

до Адміністрації Президента України – 6 ( 2011 – 15),

до Апарату Верховної Ради України – 1 (2011 – 2),

до Секретаріату Кабінету Міністрів України -4 (2011 – 2),

до Сумської обласної державної адміністрації – 30 (2011 – 22).

Через Урядову „гарячу" лінію протягом 2012 року отримано та розглянуто 61 звернення громадян (2011-19).

Усі звернення, що надходять до Путивльської районної державної адміністрації, розглядаються в термін, передбачений законодавством – до 1 місяця. Порушень термінів розгляду звернень не допущено.

81% від загальної кількості питань, порушених у зверненнях, вирішено позитивно, на інші надані кваліфіковані роз’яснення (2011-70%).

Як приклад позитивно вирішених питань, з якими зверталися жителі району до керівництва Путивльської районної державної адміністрації, можно навести наступні:

- звернення  Топчієвої В.І., мешканки с. Пересипки Путивльського району щодо надання допомоги в забезпеченні дровами. Заявниця дровами забезпечена.

- звернення Жирякової Г.В., мешканки с. Манухівка Путивльського району щодо відсутності в Манухівському ФП медичного працівника. Питання вирішено позитивно, до Манухівського ФП працевлаштовано випускника Глухівського медичного училища на посаду фельдшера.

-звернення Павленко М.О., мешканки м. Путивль по вул. Красноармійська, 21 щодо проведення капітального ремонту будівлі Октябрського ФП. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій будуть виділені кошти  на капітальний ремонт будівлі Октябрського фельдшерського пункту.

- звернення Воронцової Н.Г., мешканки с. Ч.Озеро Путивльського району щодо розрахунку ССК „Ярославна” з населенням за заплідення корів. Керівництвом ССК „Ярославна” проведено повнюстю розрахунки з населенням даної сільської ради за заплідення корів.

-звернення  Калініна В.І., мешканця м. Путивль по вул. Пролетарська, 13, інваліда ІІ групи ВВв   щодо розторгнення договору купівлі-продажу будинку. Надана допомога у підготовці позовної заяви до суду. Позов Калініна В.І. задоволено.

- звернення Маланюка А.В., мешканця м. Путивль пров. Студентський, 11 щодо надання допомоги в безкоштовному забезпеченні медикаментами. У травні 2012 року заявник  отримав медикамети за пільгами в аптеці.

- звернення Горбовцова Г.М., директора дитячого оздоровчого табору „Восход” щодо надання допомоги в придбанні холодильного обладнання та електром’ясорубки для табору. Питання вирішено позитивно за рахунок спонсорських коштів придбано необхідну побутову техніку для дитячого табору.

-звернення Кірєєвої В.П., мешканки м. Путивль по вул. Радянська, 64 щодо надання матеріальної допомоги на лікування дитини. Заявниця отримала матеріальну допомогу в сумі 800 гривень за рахунок спонсорських коштів.

- звернення Чечеля В.М., мешканця м. Путивль по вул. Кірова, 126 з питання виготовлення пам’ятної дошки постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Питання вирішено позитивно, за рахунок спонсорських коштів пам’ятна дошка виготовлена та проведено благоустрів біля неї на загальну суму 4170 гривень.

-звернення Фергерт О.І., мешканки м. Путивль по вул. Червоноармійська,19  щодо виплати заощаджень. Заявниця отримала національну картку з грошовою компенсацією в розмірі 1000 гривень.

-звернення Урютіної Т.О., мешканки с. Юр’їве Путивльського району щодо налагодження телефонного зв’язку. Питання вирішено позитивно, телефонна лінія налагоджена.

-звернення Горбовцової І.В., мешканки с.Мачулище Путивльського району щодо придбання вагів для вимірювання дітей до 1 року. Питання вирішено позитивно за рахунок спонсорських коштів придбано ваги.

-звернення Жукова П.Д., мешканця с.Руднєве Путивльського району щодо надання допомоги в газифікації будинку. Питання вирішено позитивно, будинок заявника газифіковано.

-звернення Філонова Ю.Б., мешканця  м. Путивль по вул.Жовтнева, 39 щодо ремонту дільниці тротуару по вул. Кірова в м. Путивль. Питання вирішено позитивно, на даний час проводяться роботи щодо асфальтування тротуару від перехрестя вул.Воровського дл перехрестя вул.Пролетарська.

-звернення Півовар Л.М., директора Сафонівського НВК щодо надання допомоги в придбанні комп’ютерної техніки для НВК. Питання вирішено позитивно за рахунок спонсорських коштів придбано необхідну комп’ютерну техніку.

-звернення Шубіної В.І., мешканки м. Путивль по вул. Кірова, 38/18 щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Заявниця отримала матеріальну допомогу за рахунок спонсорських коштів.

-звернення Полтавцевої О.В., мешканки с. Пруди Путивльського району щодо ремонту дороги до с. Спадщина Путивльського району. Питання вирішено позитивно, проведено ремонтні роботи дороги.

-звернення Молчан О.А., мешканки с. Кардаші Путивльського району щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Заявниця отримала матеріальну допомогу за рахунок спонсорських коштів.

-звернення Злобіної Н.Л., мешканки м. Путивль по вул. Островського, 33 щодо відновлення послуг газопостачання Руковінській М.Г. Питання вирішено позитивно, Руковінській М.Г. відновлено послуги газопостачання.

1 звернення направлено за належністю на розгляд до Путивльської міської ради Сумської області та 12 звернень до прокуратури Путивльського району Сумської області (відповідно до статті 7 Закону України „Про звернення громадян”).

З боку керівництва Путивльської районної державної адміністрації, посадових осіб, відповідальних за роботу із зверненнями громадян вживаються заходи щодо недопущення формалізму і тяганини при розгляді звернень громадян, порушення термінів розгляду звернень.

Відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” ведеться окремий облік звернень інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”.

За звітний період від інваліда Великої Вітчизняної війни надійшло 2 звернення:

- звернення  Калініна В.І., мешканця м. Путивль по вул. Пролетарська, 13, інваліда ІІ групи ВВв   щодо розторгнення договору купівлі-продажу будинку. Надана допомога у підготовці позовної заяви до суду. Позов Калініна В.І. задоволено.

- звернення Юдіна О.С., мешканця м. Путивль по вул. Островського,44, інваліда ІІ групи ВВв щодо проведення капітального ремонту будинку. Відповідно до „Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 №565, управління праці та соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації зареєструвало в чергу (під номер 3) на проведення безоплатного капітального ремонту будинка заявника. Капітальний ремонт будинку буде проведено згідно існуючої черги.

Від жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”, протягом поточного року надійшло 1 звернення:

- звернення Чернякової А.П., мешканки с. Нова Слобода Путивльського району з питання виплати одноразової грошової винагороди за присвоєне почесне звання України „Мати-героїня”.

Указом Президента України від 24.08.2012 №497/2012 Черняковій А.П. було присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”. 17.10.2012 управлінням праці та соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрацї заявниці була здійснена виплата одноразової грошової винагороди за присвоєне почесне звання України „Мати-героїня” в розмірі 10730 гривень.

Щоквартально проводиться аналітична робота по підведенню підсумків роботи із зверненнями громадян. Статистичні звіти складаються щомісяця.

Відпрацьована чітка система правоінформаційної, правороз’яснювальної роботи в засобах масової інформації. З метою профілактики та попередження надходження звернень громадян управліннями та відділами  Путивльської районної державної адміністрації  на  сторінках  районної  газети „Путивльські відомості” проводяться роз’яснення з найбільш актуальних питань життєдіяльності місцевих громад та району, надаються безоплатні консультації  по застосуванню чинного законодавства. На сторінках  газети також публікуються інформації про зміни в чинному законодавстві.

Через районну газету „Путивльські відомості" оприлюднювалась інформація про результати розгляду звернень громадян апаратом Путивльської районної державної адміністрації, також опубліковані графіки прийому громадян керівництвом Путивльської районної державної адміністрації на 2012 рік.

Юридичний сектор апарату Путивльської районної державної адміністрації забезпечує виконання плану надання методичної допомоги та перевірки стану роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах Путивльської районної державної адміністрації, виконавчих комітетах міської та сільських рад .

Відповідно до затвердженого графіку протягом звітного періоду перевірена робота та надана методична допомога  Юр’ївському, Козаченському, Веселівському, Червоноозерському, Стрільниківському, Бобинському, Зінівському, В’язенському, Бунякинському, Бояро-Лежачівському сільвиконкомам, Путивльському міськвиконкому, управлінню праці та соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації.

Щомісяця (відповідно до затвердженого графіку) проводиться особисте звітування міського та сільських голів, керівників  структурних підрозділів Путивльської районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян голові Путивльської районної державної адміністрації про стан роботи із зверненнями громадян.

Так, у 2012 році  звітували Линівський, Волокитинський, Мачулищанський, Козаченський, Октябрський, Руднєвський, Манухівський, Чорнобривкинський, Рев’якинський, Сафонівський, Яцинський сільські голови, начальник управління праці та соціального захисту населння Путивльської районної державної адміністрації.

Відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації від 25.02.2008 № 115 „Про невідкладні заходи щодо подальшого вдосконалення роботи із зверненнями громадян" (зі змінами) в Путивльській районній державній адміністрації щомісяця проводяться засідання постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На засіданнях комісії заслуховуються звіти керівників структурних підрозділів Путивльської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування щодо стану роботи із зверненнями громадян, розглядаються скарги громадян, що носять резонансний характер. Протягом  2012 року проведено 12 засідань комісій, складено 12 протоколів.

Затверджений графік проведення прямих  телефонних ліній головою Путивльської районної державної адміністрації та його заступниками.

Жителі району мають змогу спілкуватись з головою Путивльської районної державної адміністрації та його заступниками по прямій  телефонній лінії. За звітний період проведено 93 прямих телефонних ліній, на які звернулось 105 громадян, відповіді на які частина громадян отримувала на сторінках районної газети „Путивльські відомості", іншим надані відповіді в установленому законом порядку.

З метою забезпечення безперешкодної реалізації громадянами права на своєчасну та якісну безоплатну первинну правову допомогу відповідно до розпорядженням голови Путивльської районної державної адміністрації від 12.08.2011 №524 „Про надання населенню безоплатної правової допомоги” в приміщенні  Путивльської районної державної адміністрації згідно з графіком проводиться особистий прийом осіб, які потребують надання безоплатної первинної правової допомоги.

Управліннями та відділами районної державної адміністрації постійно надається безоплатна правова допомога незахищеним верствам населення району з питань, що належать до їх компетенції.

Роботу по наданню безоплатних юридичних послуг та правової допомоги щоденно проводить юридичний сектор апарату Путивльської  районної державної адміністрації.

Роботу із зверненнями громадян забезпечує юридичний сектор апарату Путивльської районної державної адміністрації. Штатна чисельність юридичного сектору апарату Путивльської районної державної адміністрації становить 2 особи – завідувач та спеціаліст І категорії. На даний час посада спеціаліста І категорії є вакантною.

 

Прийом громадян у Волокитинській сільській раді

Друк

22.10.2012  у приміщенні Волокитинської сільської ради провів прийом громадян з особистих питань голова Путивльської районної державної адміністрації Косовський Анатолій Іванович.

До керівника району звернулися мешканці сільської ради з наступних питань: офомлення державних актів на право власності на земельні ділянки працівниками соціальної сфери; оформлення права на спадщину.

Порушені у зверненнях питання направлені  на виконання керівникам відповідних служб району.

 

Прийом громадян у Козаченській сільській раді

Друк

 

08.10.2012  у приміщенні Козаченської сільської ради провів прийом громадян з особистих питань голова Путивльської районної державної адміністрації Косовський Анатолій Іванович.

До керівника району звернулися мешканці сільської ради з наступних питань: проведення ямочного ремонту по вул Дзекунова в с. Козаче Путивльського району; виплати державної соціальної допомоги „Діти війни”; надання допомоги в придбанні дров; надання роз’яснень щодо можливості користування пільгами як інваліда І групи; надання роз’яснень щодо призначення та виплати домоги одинокій матері.

По деяким питанням  заявникам  були надані  кваліфіковані відповіді, деякі питання направлені  на виконання керівникам відповідних служб району.

 

Прийом громадян в Сафонівській сільській раді

Друк

27.08.2012  у приміщенні Сафонівської сільської ради провів прийом громадян з особистих питань голова Путивльської районної державної адміністрації Косовський Анатолій Іванович.

До керівника району звернулися мешканці сільської ради з наступних питань: проведення ямочного ремонту до с. Спадщина Путивльського району; продовження маршруту рейсового автобусу (з заїздом в с. Пруди Путивльського раону);  віделення земельної ділянки під пасовище на території Сафонівської сільської ради; надання матеріальної допомоги для придбання комп’ютерної техніки для Сіфонівського НВК; проведення ремонту Сафонівського центру дозвілля.

По деяким питанням  заявникам  були надані  кваліфіковані відповіді, деякі питання направлені  на виконання керівникам відповідних служб району.

 

Інформація по прийому громадян

Друк

Деркач М.А.

17.07.2012  о 10-00 у приміщенні Путивльської районної державної адміністрації провів прийом заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Деркач Микола Андрійович. Зі своїми проблемами звернулися мешканці міста та району: пенсіонер Откідач Микола Іванович (с.Скуносове, Путивльський р-н) з питання щодо регулярності руху та вартості проїзду до с.Скуносове транспортом загального користування; пенсіонерка Кошелєва Лідія Іванівна (вул.Куйбишева, 10, кв.1, м.Путивль) з питання щодо низької напруги електропостачання в будинку, де вона мешкає.

По всім питанням  заявникам  були надані  кваліфіковані відповіді  та дані вказівки  по виконанню.

 

СЮДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ДОПОМОГОЮ

Друк

Сумщина – другий після Дніпропетровщини регіон в Україні, де в ході реалізації соціальних ініціатив Президента відкрито обласний контактний центр

Про це під час прямого ефіру на обласному державному телебаченні зазначив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО.

За місяць роботи контактного центру в тестовому режимі прийнято майже 200 дзвінків. Оперативно вирішити вдалося 55 відсотків проблем, заявлених у зверненнях людей. "За цей період найбільше звернень стосувались житлово-комунальної сфери, соціального захисту населення та повернення заощаджень громадян", – повідомив Олександр Цупро. Однак звернутися до контактного центру можна з будь-якого питання. В установі працює свій юрист. Він одразу надає консультацію, якщо звернення стосується норм чинного законодавства. Позитивним моментом є швидкість реагування посадовців на скарги населення – питання вирішувалося у термін від 1 до 15 днів.

"Кожного дня ми отримуємо дзвінки зі словами вдячності від громадян. Це найкраще свідчення продуктивності роботи установи", – зазначив посадовець.

"Сумський обласний контактний центр" приймає дзвінки по будням з 8:00 до 18:00. Звернутися можна за телефонами: 66-33-77 (для сумчан) та 0-800-301-501 (для жителів області). Дзвінки безкоштовні.

 

 

 

„Сумський обласний контактний центр”

Друк

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 №589-р „Про схвалення Концепції створення Національної  системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади” розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.03.2012 №114-ОД створено державну установу „Сумський обласний контактний центр”, де відкрито „гарячу телефонну” лінію для жителів Сумської області.

Державна установа працює на умовах п’ятиденного робочого тижня з 8.00 до 18.00 години.

Звернення громадян приймаються за номерами телефону:

0542 – 66-33-77 (безкоштовно для м. Суми та Сумського району);

0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області).

 

Г Р А Ф І К прийому громадян з особистих питань керівництва Сумської обласної державної адміністрації на 2012 рік

Друк

Г Р А Ф І К
прийому громадян з особистих питань керівництва Сумської обласної державної адміністрації на 2012 рік

Прізвище, ім’я, по батькові, посада

Дні та години

прийому в облдержадміністрації

Виїзні прийоми

Чмирь

Юрій Павлович

голова Сумської обласної державної

адміністрації

Друга і четверта

п’ятниця місяця

з 10.00 до 12.00

Перший і третій тиждень місяця,

згідно з планом роботи

Чернявський

Віктор Іванович

перший заступник голови

Сумської обласної державної

адміністрації

Друга і четверта

середа місяця

з 10.00 до 12.00

Перший і третій тиждень місяця,

в закріплених районах, згідно з планом роботи

Деркач

Микола Андрійович

заступник голови Сумської обласної державної адміністрації

Другий і четвертий
вівторок місяця

з10.00 до 12.00

Перший і третій

тиждень місяця,

в закріплених районах, згідно з планом роботи

Іщенко

Тамара Дмитрівна

заступник голови Сумської обласної державної адміністрації

Перша і третя

середа місяця

з 10.00 до 12.00

Другий і четвертий тиждень місяця,

в закріплених районах, згідно з планом роботи

Салигін

Васілій Вікторовіч

заступник голови Сумської обласної державної адміністрації

Другий і четвертий

четвер місяця

з 10.00 до 12.00

Перший і третій тиждень місяця,

в закріплених районах, згідно з планом роботи

Слизький

Сергій Миколайович

заступник голови Сумської обласної державної адміністрації

Перша і третя

п’ятниця місяця

з 10.00 до 12.00

Другий і четвертий тиждень місяця,

в закріплених районах, згідно з планом роботи

Яговдик

Ігор Олександрович

заступник голови Сумської обласної державної адміністрації

Перший і третій

четвер місяця

з 10.00 до 12.00

Другий і четвертий тиждень місяця,

в закріплених районах, згідно з планом роботи

Цупро

Олександр Миколайович

заступник голови-керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації

Перший і третій

вівторок місяця

з 10.00 до 12.00

Другий і четвертий тиждень місяця,

в закріплених районах, згідно з планом роботи

 

В прийомні дні з 14 до 16 години до керівників можна звернутися за телефоном 601-101

 

 

Витяг із Закону України "Про звернення громадян"

Друк

Витяг із Закону України "Про звернення громадян" від 02. 10.1996 № 39/96 – ВР

Стаття 5. Вимоги до звернення.

Звернення адресуються  органам  державної  влади  і місцевого самоврядування, підприємствам, установам,  організаціям  незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам,  до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2