СЮДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ДОПОМОГОЮ

Сумщина – другий після Дніпропетровщини регіон в Україні, де в ході реалізації соціальних ініціатив Президента відкрито обласний контактний центр

Про це під час прямого ефіру на обласному державному телебаченні зазначив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО.

За місяць роботи контактного центру в тестовому режимі прийнято майже 200 дзвінків. Оперативно вирішити вдалося 55 відсотків проблем, заявлених у зверненнях людей. "За цей період найбільше звернень стосувались житлово-комунальної сфери, соціального захисту населення та повернення заощаджень громадян", – повідомив Олександр Цупро. Однак звернутися до контактного центру можна з будь-якого питання. В установі працює свій юрист. Він одразу надає консультацію, якщо звернення стосується норм чинного законодавства. Позитивним моментом є швидкість реагування посадовців на скарги населення – питання вирішувалося у термін від 1 до 15 днів.

"Кожного дня ми отримуємо дзвінки зі словами вдячності від громадян. Це найкраще свідчення продуктивності роботи установи", – зазначив посадовець.

"Сумський обласний контактний центр" приймає дзвінки по будням з 8:00 до 18:00. Звернутися можна за телефонами: 66-33-77 (для сумчан) та 0-800-301-501 (для жителів області). Дзвінки безкоштовні.