Прийом громадян

25.02.2013 у приміщенні Мазівської сільської ради провів прийом громадян з особистих питань голова Путивльської районної державної адміністрації Косовський Анатолій Іванович.

До керівника району звернулися мешканці сільської ради з питань, які хвилюють громаду всього села – це організація підвозу учнів, які навчаються в школі естетичного виховання в м. Путивль до с. Мазівка та укомплектування медичного кабінету Мазівського НВК медичним обладнанням.

Порушені питання були вирішені позитивно в день прийому. За рахунок спонсорських коштів організовано підвоз дітей до с. Мазівка після завершення занять   в школі естетичного виховання в м. Путивль та придбано необхідне медичне обладнання для НВК.

Також керівник району провів зустріч з мешканцями сільської ради, працівниками соціальної сфери. Відбувся змістовний діалог щодо благоустрою,  культурного дозвілля молоді, всебічного розвитку території. Намічені плани роботи в даному напрямку,  поставлені конкретні завдання та цілі.