Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

План діяльності Путивльської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Друк

ПУТИВЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

14.12.2011                                                      м.Путивль                                                     824

Про план діяльності Путивльської
районної державної адміністрації з
підготовки проектів регуляторних
актів на 2012 рік

Відповідно до статей 7, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", п. 8 Регламенту Путивльської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Путивльської районної державної адміністрації від 30.06.2009 № 410:

1. Затвердити план діяльності Путивльської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, додається.

2. Управлінню економіки Путивльської районної державної адміністрації оприлюднити план діяльності Путивльської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік у порядку, визначеному чинним законодавством.

3. Відповідальним виконавцям забезпечити розроблення проектів регуляторних актів, своєчасну їх підготовку, оприлюднення, проведення аналізу регуляторного впливу та відстеження результативності відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови Путивльської районної державної адміністрації Котенка В.В.

Голова районної
державної адміністрації                                                                           А.І.Косовський

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови
райдержадміністрації
від 14.12.2011 №824

ПЛАН
діяльності Путивльської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

№ з/п Вид та назва проекту регуляторного акту Цілі прийняття Строки підготовки Найменування  відповідальних виконавців
1. Проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про бронювання та квоту робочих місць на 2013 рік для працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у розрізі підприємств, установ, організацій Путивльського району" Метою прийняття розпорядження є надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці жовтень-грудень 2012 року Путивльський районний центр зайнятості
2. Проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт у 2013 році" Метою прийняття розпорядження є забезпечення тимчасової зайнятості населення, передусім осіб, зареєстрованих як безробітні жовтень-листопад 2012 року Путивльський районний центр зайнятості

Керівник апарату районної
державної адміністрації                                                                          Н.М.Приходько