НАБЛИЖАЄМО ПОСЛУГИ ДО ЛЮДЕЙ

На базі поштових відділень Сумщини функціонуватимуть 39 пунктів надання адміністративних послуг

Створення доступних та зручних умов для надання адміністративних послуг у сільській місцевості через пошту здійснюється у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між облдержадміністрацією та Сумською дирекцією УДППЗ «Укрпошта».

За словами начальника головного управління економіки облдержадміністрації Олександра СІТАКА, проект передбачає як надання соціальних послуг населенню, так і адміністративне обслуговування суб’єктів підприємницької діяльності на селі.

«Отримання всього спектру послуг без виїзду до районного центру та великих черг дозволяє економити особистий час та фінанси. При цьому перелік послуг визначається, виходячи зі специфіки населеного пункту, потреб та побажань людей», – переконаний посадовець.

У квітні такі пункти з’являться у селах Верхня Сироватка Сумського району, Верхосулка Білопільського району, Терни Недригайлівського району, Чупахівка Охтирського району, Шалигіне Глухівського району, Великий Самбір Конотопського району. Надалі планується відкривати 6-7 відділень щомісяця, наголосив Олександр Сітак.

«Перед нами стоїть спільне завдання – максимально наблизити адміністративні послуги до людей. Приклад села Кошари Конотопського району, який став пілотним, засвідчив затребуваність такого сервісу. Ми готові до подальшої реалізації проекту, тож найближчим часом у поштових відділеннях буде надаватися мінімум 20 найменувань послуг», – зауважив директор Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Володимир КРИШТОП.

Наразі у відділеннях поштового зв’язку, що увійшли до проекту, проводиться косметичний ремонт, навчання персоналу, встановлення інформаційних стендів.