ДЕНЬ ЄВРОПИ У ПУТИВЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

З 11 по 23 травня 2013 року в загальноосвітніх навчальних закладах із залученням шкільних євроклубів були проведені "круглі столи" щодо європейської інтеграції України, конкурс знавців Європи, книжкові виставки, вікторини, ярмарки, засідання шкільних євроклубів, проведені презентації міських шкільних євроклубів, інтелектуально-спортивна гра "Єврофутквест".

Централізованою бібліотечною системою з нагоди відзначення Дня Європи проведено: віртуальна мандрівка "Країнами та містами Європи"; заочна подорож "Країнами Європи"; історична година "Європа! Історична спадщина і сучасність"; година спілкування "Європейська держава"; година цікавих повідомлень "Знай про Європу більше"; виставка-вікторина "Казка мандрує Європою"; дайджест "Мандруємо країнами та містами Європи"; вікторина "Подорож країнами Євросоюзу"; бесіда "Україна: Європейський вибір"; інформаційні хвилинки "Все про Європейський Союз", "Європа – наш спільний дім".