Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Служба у справах дітей

Служба у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації

Друк

41500, м. Путивль Сумської області,
вул. Першотравнева, 84
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
каб. № 17 (3-й поверх), тел.: 5-47-47.

Графік роботи:

понеділок-четверг: з 8.00 до 17.15,
п'ятниця: з 8.00 до 16.00,
перерва на обід: з 12.00 до 13.00.

Детальніше...
 

СІМЕЙНЕ ВИХОВАННЯ - ПРІОРИТЕТНА ФОРМА ВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ

Друк

Реалізація в Путивльському районі завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини

Відповідно до розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації від 27.01.2012 №34 затверджені заходи з виконання у 2012-2016 роках Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року. Передбачено, що відповідальні виконавці здійснюють виконання затверджених заходів у межах фінансування відповідних галузей;

Детальніше...
 

ПРО ПОПЕРЕДЖЕННЯ БЕЗПРИТУЛЬНОСТІ ТА БЕЗДОГЛЯДНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Друк

15 травня 2013 року при голові Путивльської районної ради пройшов семінар-нарада міського та сільських голів, на якому з інформацією про попередження безпритульності та бездоглядності на території Путивльського району виступив начальник служби у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації Радін Ю.І.

Під час виступу Радін. Ю.І. проінформував про заходи, які вживались в районі щодопопередження безпритульності та бездоглядності. А також повідомив, що на обліку в службах у справах дітей Путивльської райдержадміністрації знаходиться 8 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховуються 14 дітей. Під час проведення спільних попереджувально-профілактичних рейдів протягом 4 місяців 2013 року здійснено 19 перевірок сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Виявлено і поставлено на облік 4 дитини, які проживають в 3 сім'ях.

Детальніше...
 

Попереджувально-профілактичний рейд "Сім'я"

Друк

12 квітня 2013 року службою у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації спільно з представниками Путивльського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації, Путивльського РВ УМВС України в Сумській області було проведено попереджувально-профілактичний рейд "Сім'я" на території Чорнобривкинської сільської ради Путивльського району. В ході профілактичного заходу перевірено умови проживання 4 малолітніх дітей, які проживають в 3 родинах. Учасниками рейду зверталась увага на створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей, забезпечення систематичного медичного огляду дітей. За результатами перевірок умов проживання дітей складені відповідні акти, батькам вказано на конкретні недоліки та визначено терміни для їх усунення. Батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків відповідно до статті 184 КУпАП. Стосовно 1 матері вирішено направити матеріали до Путивльського РВ УМВС України в Сумській області щодо притягнення її до адміністративної відповідальності за систематичне ухиляння від виконання обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітньої дитини.

 

Про вимоги чинного законодавства України щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Друк

13 березня 2013 року пройшов семінар-нарада міського та сільських голів, на якому з інформацією про вимоги чинного законодавства України щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування перед присутніми виступив начальник служби у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації Радін Ю.І.

Детальніше...
 

Рада профілактики

Друк

27 та 28 лютого 2013 року з метою профілактики негативних явищ у дитячому середовищі та попередження батьків про відповідальність за неналежне виховання дітей службою у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації взято участь у проведенні засідань рад профілактики в Путивльській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я.Базими, Путивльській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва та ДПТНЗ "Путивльський професійний ліцей". На засіданнях порушувались питання пропусків учнями уроків без поважних причин, протиправної поведінки учнів на уроках та в позаурочний час, участі батьків в навчальному процесі. В результаті розгляду порушених питань батькам було рекомендовано посилити контроль за належним виконанням домашніх завдань дітьми та підтримувати постійний зв'язок з класними керівниками.

 

Попереджувально-профілактичний рейд "Сім'я"

Друк

25 та 27 лютого 2013 року службою у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації спільно з представниками Путивльського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації та головним державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації було проведено попереджувально-профілактичний рейд "Сім'я" на територіях Линівської та Октябрської сільських рад Путивльського району. В ході профілактичного заходу перевірено умови проживання 22 малолітніх дітей, які проживають в 7 родинах. Учасниками рейду зверталась увага на створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей, забезпечення систематичного медичного огляду дітей. За результатами перевірок умов проживання дітей складені відповідні акти, батькам вказано на конкретні недоліки та визначено терміни для їх усунення. Батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків відповідно до статті 184 КУпАП.

 

«Гаряча» телефонна лінія

Друк

31 травня 2012 року службою у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації проводитиметься «гаряча» телефонна лінія «Дитина та її права». Тим у кого є питання з охорони дитинства, захисту житлових та майнових прав дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування просимо звертатись за телефоном 5-47-47.

 

Профілактичний рейд

Друк

На виконання листа заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Іщенко Тамари Дмитрівни «Про організацію профілактичних заходів щодо запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період» головою Путивльської районної державної адміністрації був затверджений план спільних профілактичних заходів щодо запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей в районі. Перевірені умови утримання дітей у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. До участі у заходах були залучені працівники Путивльського РВ УМВС, дільничні інспектори міліції: Бойко О.М., Брикун М.Г., Киреєв В.В., завідуюча районною психолого-медико-педагогічною консультацією Кизенко Т.Я., в.о. начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Рибкіна Л.Ф., заступник головного лікаря по дитинству комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» Руднєва Ж.А.

З 6 по 12 лютого було обстежено 18 сімей у яких проживає 38 дітей. Причин для вилучення дітей із перевірених сімей не виявлено. Батькам ще раз нагадано, що згідно з чинним законодавством вони несуть безпосередню відповідальність за життя та здоров’я своїх неповнолітніх дітей. Головам виконавчих комітетів сільських рад рекомендовано посилити контроль за умовами проживання дітей в даних сім’ях.

 

Якщо Ви хочете прийняти дитину-сироту

Друк

Якщо Ви хочете прийняти дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування в сім’ю, Ви повинні знати!

Сімейні форми виховання

• Усиновлення

• Опіка, піклування

• Прийомна сім’я

• Дитячий будинок сімейного типу

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»