Зустріч з прийомними сім’ями

29 вересня 2011 року в малій залі засідань райдержадміністрації за участю заступника голови районної державної адміністрації Свердлікової Ірини Миколаївни відбулась зустріч з прийомними сім’ями, присвячена Дню усиновлення, «Кожна дитина повинна мати сім’ю!». Для участі у семінарі були запрошені головний лікар комунальної установи Путивльської районної ради «Путивльська центральна районна лікарня» Кукульняк Ярослав Васильович, методист відділу освіти Путивльської райдержадміністрації Смоліна Світлана Анатоліївна, начальник відділу соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення  Голубенко Антоніна Василівна, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Радін Юрій Іванович. Підготували та провели зустріч працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бикова Валентина Іванівна та Савченко Олена Михайлівна.

Привітала учасників зустрічі з наступаючим святом Свердлікова І.М., та розповіла, що за останні два роки в Сумській області зросла чисельність дітей, усиновлених українцями. Зокрема у Путивльському районі у 2010-2011 роках усиновлено 2 дитини.  В районі функціонує 6 прийомних сімей, які взяли на виховання та спільне проживання 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В 38 опікунських сім’ях виховується 43 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Під час зустрічі учасниками обговорювались проблемні питання виховання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та шляхи їх вирішення.

В кінці заходу слово взяла Ірина Миколаївна, яка підсумовуючи, розповіла, що діти – найдорожче багатство кожної людини, заради їх щастя батьки готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє кожної сім’ї, всього українського роду. Чужих дітей на землі не буває і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб допомогти дитині.

На завершення кожній прийомній дитині були передані подарунки придбані приватними підприємцями міста.