Профілактичний рейд

На виконання листа заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Іщенко Тамари Дмитрівни «Про організацію профілактичних заходів щодо запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період» головою Путивльської районної державної адміністрації був затверджений план спільних профілактичних заходів щодо запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей в районі. Перевірені умови утримання дітей у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. До участі у заходах були залучені працівники Путивльського РВ УМВС, дільничні інспектори міліції: Бойко О.М., Брикун М.Г., Киреєв В.В., завідуюча районною психолого-медико-педагогічною консультацією Кизенко Т.Я., в.о. начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Рибкіна Л.Ф., заступник головного лікаря по дитинству комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» Руднєва Ж.А.

З 6 по 12 лютого було обстежено 18 сімей у яких проживає 38 дітей. Причин для вилучення дітей із перевірених сімей не виявлено. Батькам ще раз нагадано, що згідно з чинним законодавством вони несуть безпосередню відповідальність за життя та здоров’я своїх неповнолітніх дітей. Головам виконавчих комітетів сільських рад рекомендовано посилити контроль за умовами проживання дітей в даних сім’ях.