Родина для дитини

Родина для дитини

У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові дотепні жарти та сімейні свята, коли родина збиралась за великим столом. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші п'ять-сім років життя, і від того, якими вони були, багато в чому залежить її подальша доля.

Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. І майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати родина, якої у крихітки тепер не існує…

Українська держава за роки своєї незалежності зробила багато кроків назустріч таким дітям та їх проблемам і пріоритети зараз надаються не збільшенню дитячих будинків, а саме розвитку закладів сімейного типу та прийомним сім'ям.

Наш район не є осторонь дитячих проблем, адже дітей, які втратили з різних причин родинне коло і чекають на нових батьків у районі 70. Для того, щоб подарувати шанс цим дітям на здійснення їх мрій, службою у справах дітей райдержадміністрації здійснюється влаштування в сім’ї громадян дітей, які вже сьогодні чекають на любов і ласку, родинний затишок, і, можливо, Ви знайдете один одного?