Семінар-навчання по роботі з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

Президія семінару-навчання13 квітня 2011 року в залі засідань райдержадміністрації за участю виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Олександра Васильовича Литвинова та заступника голови райдержадміністрації Ірини Миколаївни Свердлікової відбувся семінар-навчання для голів, секретарів міської та сільських рад з питання своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, і створення сприятливих умов для проживання дітей у біологічних сім'ях. Для участі у семінарі була запрошена заступник начальника служби у справах дітей Сумської облдержадміністрації Олена Євгенівна Кисіль, яка розповіла про хід виконання заходів реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Сумській області та про заходи з подолання дитячої безпритульності та бездоглядності.

Виступає начальник служби у справах дітей Радін Ю.І.

З доповіддю виступив начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Юрій Іванович Радін, який розповів про співпрацю служби у справах дітей з організаціями, установами району та відділами і службами райдержадміністрації з питань виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведення профілактичної роботи та подальшого їх влаштування.

Про роботу комісії з питань соціальної роботи з сім'ями, які опинились у скрутних життєвих обставинах при відділі у справах молоді та спорту райдержадміністрації розповіла головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Любов Федорівна Рибкіна.

Тема наступної доповіді була про стан попередження злочинності, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Путивльському районі, яку розкрила інспектор по роботі з населенням Путивльського РВ УМВС України в Сумській області старший лейтенант міліції Олена Вікторівна Подолян.

Роздимахо Людмила Степанівна – завідуюча дитячим відділенням Комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області "Путивльська центральна районна лікарня" розповіла про заходи з попередження малюкової та материнської смертності.

Перед учасниками семінару виступила Новослобідський сільський голова Чернякова Ніна Володимирівна, яка розповіла про досвід виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та роботу з батьками, які неналежним чином виконують батьківські обов'язки.

Кизенко Тамара Якімівна – завідуюча районної психолого-медико-педагогічною консультацією доповіла про роботу психологів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району по вчасному виявленню дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, і створення сприятливих умов для проживання дітей у біологічних сім'ях.

В кінці заходу слово взяла Ірина Миколаївна, яка підсумовуючи, розповіла, що робота з сім'єю, яка опинилась у складних життєвих обставинах, і має на вихованні дітей, повинна проводитись консолідовано із залученням всіх структурних підрозділів органу опіки та піклування, які мають відповідні функції.