Попереджувально-профілактичний рейд "Сім'я"

25 та 27 лютого 2013 року службою у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації спільно з представниками Путивльського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації та головним державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації було проведено попереджувально-профілактичний рейд "Сім'я" на територіях Линівської та Октябрської сільських рад Путивльського району. В ході профілактичного заходу перевірено умови проживання 22 малолітніх дітей, які проживають в 7 родинах. Учасниками рейду зверталась увага на створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей, забезпечення систематичного медичного огляду дітей. За результатами перевірок умов проживання дітей складені відповідні акти, батькам вказано на конкретні недоліки та визначено терміни для їх усунення. Батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків відповідно до статті 184 КУпАП.