Про вимоги чинного законодавства України щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

13 березня 2013 року пройшов семінар-нарада міського та сільських голів, на якому з інформацією про вимоги чинного законодавства України щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування перед присутніми виступив начальник служби у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації Радін Ю.І.

Юрій Іванович під час виступу нагадав про необхідність суворого дотримання законодавства щодо закріплення житла, здійснення контролю за збереженням закріпленого житла та майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на час перебування їх під опікою чи піклуванням, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї, заклади для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також про необхідність своєчасного зараховування таких дітей на квартирний та соціальний  квартирний облік  за  місцем  їх  походження  або  проживання, якщо до встановлення опіки,  піклування,  влаштування в прийомні сім'ї,  дитячі будинки сімейного  типу,  заклади  для  дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування, у дітей не було впорядкованого житла.