Попереджувально-профілактичний рейд "Сім'я"

12 квітня 2013 року службою у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації спільно з представниками Путивльського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації, Путивльського РВ УМВС України в Сумській області було проведено попереджувально-профілактичний рейд "Сім'я" на території Чорнобривкинської сільської ради Путивльського району. В ході профілактичного заходу перевірено умови проживання 4 малолітніх дітей, які проживають в 3 родинах. Учасниками рейду зверталась увага на створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей, забезпечення систематичного медичного огляду дітей. За результатами перевірок умов проживання дітей складені відповідні акти, батькам вказано на конкретні недоліки та визначено терміни для їх усунення. Батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків відповідно до статті 184 КУпАП. Стосовно 1 матері вирішено направити матеріали до Путивльського РВ УМВС України в Сумській області щодо притягнення її до адміністративної відповідальності за систематичне ухиляння від виконання обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітньої дитини.