ПРО ПОПЕРЕДЖЕННЯ БЕЗПРИТУЛЬНОСТІ ТА БЕЗДОГЛЯДНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

15 травня 2013 року при голові Путивльської районної ради пройшов семінар-нарада міського та сільських голів, на якому з інформацією про попередження безпритульності та бездоглядності на території Путивльського району виступив начальник служби у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації Радін Ю.І.

Під час виступу Радін. Ю.І. проінформував про заходи, які вживались в районі щодопопередження безпритульності та бездоглядності. А також повідомив, що на обліку в службах у справах дітей Путивльської райдержадміністрації знаходиться 8 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховуються 14 дітей. Під час проведення спільних попереджувально-профілактичних рейдів протягом 4 місяців 2013 року здійснено 19 перевірок сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Виявлено і поставлено на облік 4 дитини, які проживають в 3 сім'ях.

Протягом 4 місяців 2013 року ініційовано притягнення 6 осіб до адміністративної відповідальності за ухиляння від виконання батьківських обов'язків відповідно до статті 184 КУпАП. 2 батьків позбавлено батьківських прав стосовно 4 дітей.

У минулому році за позовами Путивльської райдержадміністрації позбавлено батьківських прав 7 батьків стосовно 9 дітей.

На даний час підготовлені матеріали для подання позову до суду про позбавлення батьківських прав 1 особи стосовно 5 дітей.

Присутнім було рекомендовано посилити роботу щодо здійснення постійного контролю за дотриманням чинного законодавства з питань захисту прав дітей, а саме зробити обстеження всіх сімей з дітьми, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов'язків, документувати усі факти невиконання батьківських обов'язків.