Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Управління соціального захисту населення

ПУТИВЛЬСЬКИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ ПРОВЕДЕНО ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

Друк

Спеціалісти управління соціального захисту населення   спільно з представниками управління Пенсійного фонду України,  Путивльського центру зайнятості та Путивльського районного територіального центру соціального обслуговування проведено виїзд «мобільного соціального офісу» до Червоноозерської сільської ради,  на якому було  надано 23 консультації щодо призначення та виплати всіх видів соціальних допомог, субсидій та пільг.

 

Про видачу бланк-вкладки до посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни ІІ-ІІІ групи періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, яким виповнилося 85 років і більше.

Друк

Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 18.09.2012 № 5279-VІ (далі - Закон), який набрав чинності з 1 січня 2013 року, передбачає надання учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та інвалідам війни ІІ та ІІІ груп з числа учасників бойових дій у період Великої вітчизняної війни 1941-1945 років, яким виповнилося 85 років і більше, пільг, передбачених статтею 13 Закону для інвалідів війни І групи.

Детальніше...
 

Навчання інвалідів в Сумському державному університеті

Друк

У відповідності до основних положень Закону України "Про основи соціального захисту інвалідів в Україні" та з метою забезпечення інвалідів соціальною, трудовою та професійною реабілітацією згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 р. № 70, Сумське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує осіб з обмеженими фізичними можливостями, яким індивідуальною програмою реабілітації передбачена професійна та трудова реабілітація, про можливість отримання вищої освіти для здобуття професії за дистанційною формою навчання в Сумському державному університеті за наступними напрямками підготовки:

"Правознавство"

"Економіка підприємства"

"Фінанси та кредит"

"Маркетинг"

"Менеджмент організацій"

"Інформатика"

"Інформаційні технології проектування"

Більш детальну інформацію з приводу даного питання зацікавлені особи з обмеженими фізичними можливостями можуть отримати у відділенні Фонду за телефоном (0542) 77-02-76

 

 

Питання 3.

Друк

Я інвалід, користуюсь автомобілем, який отримав від органів соцзабезпечення, керую самостійно. Чи залишиться автомобіль в моїй родині, якщо я не зможу самостійно керувати їм? Чи можна буде переоформити автомобіль на іншого члена сім‘ї?

Відповідь. Відповідно до пункту 6 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 р. № 999, забезпечення інвалідів автомобілями здійснюється головним управлінням соціального захисту населення на десятирічний строк експлуатації без права продажу, дарування, передачі (в тому числі за довіреністю) іншій особі. Відповідно до законодавства, власниками автотранспорту є органи праці та соціального захисту населення, інваліди отримують їх в якості засобів реабілітації. Гарантована державна пільга по забезпеченню спец автотранспортом надається конкретному інваліду, а не членам його сім‘ї. Пунктом 32 передбачено, що у разі коли під час експлуатації автомобіля у інваліда виявляються протипоказання до керування ним, коли питання про передачу права користування автомобілем члену сім‘ї, який зареєстрований за місцем реєстрації інваліда або в одному населеному пункті з ним вирішується у кожному конкретному випадку головним управлінням соціального захисту населення за клопотанням районного управління соціального захисту населення.

 

Питання 2.

Друк

Я пенсіонер, інвалід ІІ групи. Мені було відмовлено в продажі пільгового проїзного документа. Чи це було зроблено правомірно?

Відповідь. Відповідно до Закону України "Про основи захищеності інвалідів в Україні" інваліди мають право на:

  • 50-відсоткову знижку вартості проїзду на внутрішніх лініях (маршрутах) повітряного, залізничного, річкового та автомобільного транспорту в період з 1 жовтня по 15 травня;
  • безплатний проїзд у пасажирському міському транспорті (крім метрополітену і таксі), а також всіма видами приміського транспорту.
Детальніше...
 

Питання 1.

Друк

Я пенсіонер, ветеран праці, дитина війни. Чи маю я право на безоплатне забезпечення санаторно-курортною путівкою до санаторію?

Відповідь. Статтями 7 та 33 Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" передбачено переважне право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів праці. Безоплатне чи пільгове забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів праці вказаним законом не передбачено. Для дітей війни пільги відносно безоплатного санаторно-курортного лікування Законом України "Про соціальний захист дітей війни" не передбачені.

 

Адміністрація Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату запрошує Вас пройти професійну реабілітацію молоді із числа інвалідів за спеціальностями:

Друк
  1. Бухгалтерський облік (системи АПК) П2 1 і 2 курси денного відділення.
  2. Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення.
  3. Соціальна робота на 1 курс денного відділення.

Наш навчальний заклад є одним із небагатьох освітянських закладів, де здобувають освіту найнезахищеніші члени суспільства - діти-інваліди.

В ньому навчається близько 300 молодих людей-інвалідів, серед яких є сироти, напівсироти, члени сімей, що постраждали від аварії на ЧАЕС, соціально-незахищених родин, які потребують підтримки та соціального захисту.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентноспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.

Детальніше...
 

Проведено І тур районного конкурсу «Кращий колективний договір»

Друк

На Сумщини упродовж останніх років поширюється позитивний досвід укладання колективних договорів та угод різних рівнів. За підсумками 2012 року в районі забезпечено охоплення колективними договорами 3670 працюючих, що складає 95,1 %  до облікової кількості штатних працівників.

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації 08 квітня 2013 року було проведено І тур районного конкурсу, в якому взяли участь підприємства, установи та організації району.

Детальніше...
 

Засідання робочої групи

Друк

14 травня 2013 року під головуванням першого заступника голови Путивльської районної державної адміністрації Віктора Котенка проведено засідання робочої групи з контролю за своєчасним запровадженням підприємствами усіх форм власності, підприємцями-фізичними особами мінімальної заробітної плати та своєчасної виплати заробітної плати та підведені підсумки роботи за І квартал  2013 року з порядком денним:

1. Про підсумки роботи за 4 місяці 2013 року та аналіз вжитих заходів до керівників підприємств, що порушили трудове законодавство.

2. Стан виконання протокольних рішень.

 

Заходи з питань соціальної політики, які проведені в Путивльському районі

Друк

25 квітня 2013 року під головуванням першого заступника голови Путивльської районної державної адміністрації Віктора Котенка проведені засідання: тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної  плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; робочої групи з питань  легалізації  виплати  заробітної плати та зайнятості населення та робочої групи  з контролю за своєчасним запровадженням підприємствами усіх форм власності, підприємцями-фізичними особами мінімальної заробітної плати та своєчасної виплати заробітної плати.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»