Звертайтесь за призначенням субсидії

Управління праці та соціального захисту населення Путивльської районної адміністрації повідомляє: якщо платежі за оплату жилого-комунальних послуг в межах норм споживання перевищують 10 % ( для сімей, які складаються тільки з непрацездатних) та 15 % (для сімей у складі яких є працездатна особа) середньомісячного сукупного доходу сім’ї за попередні 6 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, то  така родина має право на призначення субсидій за оплату житлово-комунальних послуг.

Також нагадуємо, що врегульовано питання щодо призначення субсидій сім’ям, в яких члени родини відсутні тривалий час (працюють або навчаються в іншому регіоні, перебувають на лікуванні чи в місцях позбавлення волі). Відтепер кількість осіб, виходячи з якої призначається субсидія, визначається з урахуванням підтверджуючих документів про тимчасову відсутність зареєстрованих осіб(довідка з місця роботи, навчання та інші), в окремих випадках – на підставі обстеження умов проживання.

За більш детальною інформацією з питання призначення субсидій звертайтесь до інформатора за телефоном 5 41 36 або особисто до управління, яке розташоване за адресою: м.Путивль,  вул. Кірова, 93.