Щодо заборгованості із заробітної плати станом на 01.02.2012

За оперативними  даними станом на 01.02.2012 заборгованість із виплати заробітної плати на  підприємствах Путивльського району складає 91,1 тис.грн., в т.ч. на економічно активному комунальному підприємстві «Путивльська житлово-експлуатаційна контора» - 41,4 тис.грн. та на економічно неактивному  ТОВ «Птахофабрика «Путивльська»  - 49,7 тис.грн.

Графік погашення заборгованості станом на 01.02.2012 КП «Путивльська ЖЕК» виконаний. 31.01.2012 проведено чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому керівник підприємства запевнила, що  погашення заборгованості по заробітній платі буде проводитися відповідно до затвердженого графіку.  Моніторинг заборгованості із виплати заробітної плати щовівторка та щоп’ятниці надається до прокуратури.