Колективно-договірне регулювання

Управління праці та соціального захисту населення нагадує, що настав час для проведення зборів трудових колективів по підведенню підсумків по виконанню колективного договору за 2011 рік та розроблення проекту колективного договору на 2012 рік.

Копію протоколу загальних зборів трудового колективу необхідно надати в управління праці та соціального захисту населення Путивльської райдержадміністрації (кабінет №4).

Внесення змін і доповнень є обов’язковим, якщо вони обумовлені зміною чинного законодавства, колективних угод вищого рівня, якщо дія їх положень поширюється на суб’єктів сторін колективного договору. Це витікає з вимоги статті 5 Закону “Про колективні договори і угоди” стосовно того, що умови колективного договору, які погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників, є недійсними і їх забороняється включати до договорів.

Зміни і доповнення, що вносяться до колективного договору, також підлягають  повідомній реєстрації в порядку, визначеному відповідним Положенням, але ще раз звертаємо увагу органів місцевого самоврядування та керівників підприємств на необхідність узгодження колдоговорів в управлінні праці та соцзахисту населення до проведення їх реєстрації.