Запрошуємо на реабілітацію

В області  створена система реабілітаційної допомоги дітям-інвалідам, яка базується на основних принципах діяльності: своєчасності, безперервності, послідовності та доступності в наданні комплексної реабілітаційної допомоги дітям з фізичними та розумовими вадами.

Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів функціонує як соціальний заклад. Для проведення комплексної реабілітації має обладнання: різноманітні тренажери, фізіотерапевтичну апа­ратуру, кулькові ванни, сенсорну кімнату. З 2011 року функціонує басейн та сауна. Кабі­нети оснащені комп'ю­терними програмами, методиками із психотерапії, індивідуальними, груповими, сімейними психокорекційними програмами, засобами розвитку інтелек­туальних і моторних здіб­ностей.

У  Центрі працюють ви­сококваліфіковані спеціа­лісти: неврологи, педіатр, логопед, психологи, вчителі-реабілітологи, середні ме­дичні працівники, які в своїй роботі використовують сучас­ні реабілітаційні методики, включаючи елементи Монтессорі-терапії, Войта-терапії. За рішенням реабілітаційної комісії Центру клієнти забезпечуються медичним супрово­дом: медикаментоз­ним лікуванням, масажем, лікувальною фізкультурою, гідрокінезотерапією, ортопедичними засобами (пристрій «Гравістат», параподіум; флексостеп).

Для дітей, віком до двох років, з метою профілактики виходу на первинну інвалідність, проводяться корекційно-розвиваючі заняття з масажу, лікувальної фізкультури, консультації спеціалістів (лікарів, психолога, логопеда, вчителя-реабілітолога).

В мальовничому селі Рибці розташоване відділення змішаного типу Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, яке вже багато років успішно практикує іпотерапію та лікувальну верхову їзду, як реабілітації та виховання дітей з обмеженнями, через догляд, спілкування та лікування за допомогою коней.

Шановні батьки, чи опікуни, що виховують дитину з обмеженнями запрошуємо Вас скористатися можливістю і пройти курс реабілітації в Сумському обласному центрі реабілітації дітей-інвалідів. Для проходження курсу реабілітації Вам необхідно надати місцевому управлінню праці та соціального захисту населення індивідуальну програму реабілітації інваліда та медичний висновок про встановлення інвалідності.

За довідками звертатися за адресою: м.Путивль, вул.Кірова, 93,тел. 5 41 36