Про виконання доручень Уряду щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати

30.03.2012  в Путивльській районній державній адміністрації проведено засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглянуте питання «Про стан виконання доручень Уряду щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та стан виконання графіку погашення заборгованості КП  «Путивльська житлово-експлуатаційна контора» за оперативними даними станом на 01.04.2012».

За оперативними даними станом на 01.04.2012 заборгованість на  підприємствах Путивльського району складає 61,6 тис. гривень, в т.ч. на економічно активному комунальному підприємстві «Путивльська житлово-експлуатаційна контора» - 11,9 тис. гривень та на економічно неактивному  ТОВ «Птахофабрика «Путивльська»  - 49,7 тис. гривень.

З метою погашення заборгованості працівникам КП «Путивльська житлово-експлуатаційна контора» Путивльською районною державною адміністрацією проведено 3 засідання тимчасової комісії. Графік підприємством на 01.04.2012 не виконаний. Сума боргу по графіку відсутня, приріст складає +11,9 тис. гривень. Проведена організаційна робота по переукладанню графіку погашення заборгованості з терміном до 01 травня 2012 року.