Інформація про заходи з питань соціальної політики, які проведені в Путивльському районі

30 березня 2012 року  перший заступник голови  Путивльської районної державної адміністрації Віктор Котенко провів засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

За оперативними  даними станом на 01.04.2012 заборгованість із виплати заробітної плати на  підприємствах Путивльського району складає 61,6 тис. гривень, в т.ч. на економічно активному комунальному підприємстві «Путивльська житлово-експлуатаційна контора» - 11,9 тис. гривень та на економічно неактивному  ТОВ «Птахофабрика «Путивльська»  - 49,7 тис. гривень.

З метою погашення заборгованості працівникам КП «Путивльська житлово-експлуатаційна контора» Путивльською районною державною адміністрацією проведено 3 засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Графік підприємством на 01.04.2012 не виконаний. Сума боргу по графіку відсутня, приріст складає +11,9 тис. гривень.

На засіданні тимчасової комісії 30.03.2012 розглянуте питання «Про стан виконання доручень Уряду щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та стан виконання графіку погашення заборгованості КП  «Путивльська житлово-експлуатаційна контора» за оперативними даними станом на 01.04.2012». За рішенням комісії керівнику підприємства доручено провести аналіз фінансово-господарської діяльності, ефективності витрат коштів, звернувши особливу увагу на витрати невиробничого характеру та причини  заборгованості із заробітної плати.  У разі  збільшення  заборгованості із виплати заробітної плати затвердити заходи щодо її погашення із визначенням відповідальних осіб.

Управлінням праці та соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації проведена організаційна робота по переукладанню графіку погашення заборгованості з терміном до 01 травня 2012 року.

Начальник  управління  праці та

соціального   захисту    населення

Путивльської районної державної

адміністрації                                                                            С.В.Куртова