Про створення робочих місць

Відповідно до Програми зайнятості населення Путивльського району на 2012-2014 роки завдання по створенню у 2012 році нових робочих місць  складає 460 одиниць.

Протягом І кварталу 2012 року створені робочі місця для 119 працівників, що складає 25,9 відсотків до річної контрольної цифри (460).  Із загального обсягу найбільше - 64 нових робочих місця – це зареєстровані наймані працівники у  фізичних осіб-підприємців, 19 – серед фізичних осіб-підприємців та 36 робочих місць  у юридичних осіб.

Одночасно за звітний період в районі ліквідовано 92 робочих місця. З числа ліквідованих більшість припадає на робочі місця для найманих працівників у фізичних осіб-підприємців – 51,  33 робочих місця – серед фізичних осіб-підприємців та 8 робочих місць  – у юридичних осіб.

Завдання І кварталу 2012 року по створенню нових робочих  місць виконано на 103,5  відсотків.