Інформація про заходи з питань соціальної політики, які проведені в Путивльському районі

Під головуванням першого заступника голови  Путивльської районної державної адміністрації Віктора Котенка  28 травня 2012 року проведені засідання:

1. Тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат з порядком денним:

-  Про стан виплати заробітної плати економічно активними підприємствами району усіх форм власності за оперативними даними станом на 01.06.2012 року.

За оперативними  даними станом на 01.06.2012 заборгованість із виплати заробітної плати складає  49,7 тис.гривень,  на економічно неактивному підприємстві  ТОВ «Птахофабрика «Путивльська».

-  Про стан розрахунків з бюджетом Пенсійного фонду України приватних підприємців району.

2. Робочої групи з контролю за своєчасним впровадженням підприємствами усіх форм власності, підприємцями-фізичними особами мінімальної заробітної плати та своєчасної виплати заробітної плати, на якому розглянуті питання:

-  про підсумки роботи за чотири місяці  2012 року;

- аналіз вжитих заходів до керівників підприємств, що порушили трудове законодавство.