Пільги дітям війни на комунальні послуги

Питання: Я дитина війни. Маю пільги на житлово-комунальні послуги і хотів би знати, що до цих послуг належить?

Відповідь: В Законі України «Про соціальний захист дітей війни» встановлено правовий статус дітей війни і основ їх соціального захисту.

Згідно ст..5 цього Закону дітям війни надається 25-відсоткова знижка з оплати за житлово-комунальні послуги у межах середніх норм споживання. До комунальних послуг згідно ст.. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» відноситься централізоване постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газу та електропостачання, централізоване опалення, а також вивіз побутових відходів. Середні норми споживання житлово-комунальними послугами для громадян, які мають пільги з їх оплати визначені в постанові Кабінету Міністрів України від 01 серпня 1996 року №879 «Про встановлення норм споживання житлово-комунальними послугами громадянам, які мають право на пільги з їх оплати».

Спеціаліст першої категорії відділу персоніфікованого обліку

пільгових категорій населення

управління праці та соціального