ПІЛЬГИ СІЛЬСЬКИМ ПЕДАГОГАМ

Питання: Які пільги мають сільські педагоги з оплати природного газу?

Відповідь: Згідно ч.4 ст. 57 Закону України «Про освіту» педагогам, які працюють у сільській місцевості та селищах міського типу, а також пенсіонерам, які раніше працювали педагогами в цих населених пунктах та проживають в них, держава надає безкоштовне житло з опаленням та освітленням в межах встановлених норм.

Постановою Кабміну від 01.08.1996 року №879 визначені норми, в межах яких надається знижка з оплати за використані житлово-комунальні послуги.

А саме: використання природного газу для побутових потреб на опалення житла – в розмірі 21 кв. м. опалювальної площі на кожного громадянина, який постійно проживає в житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, і додатково 10,5 кв.м. на сім’ю – 11 куб.м. природного газу на 1 кв.м. площі в місяць на опалювальний період.

Головний спеціаліст відділу

персоніфікованого обліку