Інформація про заходи з питань соціальної політики, які проведені в Путивльському районі

Під головуванням першого заступника голови  Путивльської районної державної адміністрації Віктора Котенка  14 червня 2012 року проведено засідання робочої групи з питань  легалізації  виплати  заробітної плати та зайнятості населення з порядком денним:

- про проведену роботу щодо нелегальної виплати заробітної плати та зайнятості населення за підсумками 5 місяців 2012 року та про проблемні питання та шляхи їх вирішення.

- про страхувальників, звітні дані яких за березень 2012 року свідчать про оплату праці найманим працівникам у розмірах, нижчим за встановлений законодавством мінімальний рівень.

Начальник  управління  праці та

соціального   захисту    населення

Путивльської районної державної

адміністрації                                                                            С.В.Куртова