Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Контроль за використанням допомоги при народженні

Друк

Контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання й виховання дітей в управлінні праці та соціального захисту населення здійснюється соціальним інспектором  шляхом проведення  вибіркового обстеження окремих родин.

З метою проведення такого контролю за вказаним у заяві фактичним місцем проживання заявниці разом з дитиною відбувається вихід спеціаліста управління. За результатами виходу  складається акт про проведення обстеження умов проживання та утримання дитини, а також використання коштів допомоги при народженні дитини з висновком щодо продовження виплати допомоги при народженні дитини. У  разі виявлення обставин, з настанням яких неможливо провести контроль (відсутність заявниці разом з дитиною за вказаним фактичним місцем проживання  у зв’язку з виїздом в іншу місцевість на постійне або тимчасове проживання), виплата допомоги припиняється з місяця, що настає за місцем, в якому виникли таки обставини, за рішенням управління праці  , яке призначило цю допомогу.

Допомога може бути поновлена, якщо заявниця звернеться з письмовою заявою про поновлення виплати до УПСЗН не пізніше шести місяців з дня припинення виплати допомоги. Заявникам, яким призначена допомога при народженні необхідно повідомляти УПСЗН про зміну фактичного місця проживання  для запобігання випадків припинення цієї допомоги.