Про створення робочих місць за підсумками 9 місяців

Відповідно до Програми зайнятості населення Путивльського району на 2012-2014 роки завдання по створенню у 2012 році нових робочих місць  складає 460 одиниць.

Протягом 9 місяців  поточного року створені робочі місця для 346 працівників, що складає 75,2 відсотка до річної контрольної цифри (460), в тому числі:  139 місць – це зареєстровані наймані працівники у  фізичних осіб-підприємців, 54 – серед фізичних осіб-підприємців, 151 робоче місце  - у юридичних осіб та 2 – це фізичні особи, які забезпечують себе роботою (самозайняті). Найбільше створено робочих місць на таких підприємствах: Путивльська філія ТОВ «Аграрна перспектива» – 41, ССК «Ярославна»  – 20, Путивльський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  – 12, ТОВ «Агріпорт-Норд»  - 9, ПВП «Сейм» -7, ПП «Карпенко»-7 .

Одночасно за звітний період в районі ліквідовано 245 робочих місць. З числа ліквідованих більшість припадає на робочі місця для найманих працівників у фізичних осіб-підприємців – 127,  98 – серед фізичних осіб-підприємців, 19  – у юридичних осіб (Путивльська ЖЕК-9, відділ освіти-3, Скуносовський НВК-2, Територіальний центр соціального обслуговування населення-2, Волинцевський НВК-1, КП «Архітектурно планувальне бюро»-1, філія «Путивльський райавтодор»-1) та 1 – серед осіб, які забезпечують себе роботою (самозайняті).

Завдання 9 місяців  по створенню нових робочих  місць виконано на 100,3  відсотка.

23 липня на апаратній нараді при голові Путивльської районної державної адміністрації розглянуто питання «Про виконання Програми зайнятості населення за підсумками І півріччя 2012 року».

У жовтні місяці заплановано проведення робочої групи по легалізації зайнятості, на якому розглядатиметься питання про виконання Програми за підсумками 9 місяців та будуть запрошені керівники підприємств, які не виконують доведене завдання.