Забезпечення населення засобами реабілітації.

У Сумській області проживає 3831 жінок, що перенесли ампутацію молочної залози і потребують протезування. Вони можуть отримати протези молочнї залози в комплекті з 3 ліфами для кріплення та компресійні рукава у представництвах  Центра "Ортес".

Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр "Ортес" з 2000 року впроваджує комплексну програму реабілітації жінок після мастектомії. Центр є спеціалізованим підприємством, діяльність якого поєднує виробництво протезів молочної залози, протезування і реабілітацію.

За державною програмою реабілітації інвалідів Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр "Ортес" безкоштовно забезпечує жінок, які перенесли мастектомію, протезами молочної залози, спеціальними ліфами для їх кріплення і компресійними рукавами.

Взяття на облік осіб, потребуючих забезпечення засобами реабілітації, проводить управління праці та соціального захисту населення Путивльської РДА на підставі письмової заяви, висновку ЛКК або індивідуальної програми реабілітації, з наданням інших документів передбачених законодавством. Потребуючим забезпечення протезно-ортопедичними виробами, управління видає направлення з яким громадяни звертаються до протезно-ортопедичного цеху.

Більш детальну інформацію по цьому питанню можна отримати  в управлінні праці та соціального захисту населення  ( м. Путивль, вул. Кірова ,93, кабінет №4, телефон 5-53-49).

Спеціаліст відділу  по

обслуговуванню інвалідів,