Про заходи з питань соціальної політики, які проведені в Путивльському районі

Під головуванням першого заступника голови  Путивльської районної державної адміністрації Віктора Котенка  29 листопада 2012 року проведені засідання:

1. Тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат з порядком денним:

-  про стан виплати заробітної плати економічно активними підприємствами району усіх форм власності за оперативними даними станом на 01.12.2012 року.

2. Робочої групи з контролю за своєчасним впровадженням підприємствами усіх форм власності, підприємцями-фізичними особами мінімальної заробітної плати та своєчасної виплати заробітної плати, на якому розглянуті питання:

-  про підсумки роботи за десять місяців  2012 року;

- аналіз показників заробітної плати за 9 місяців та стан виконання протокольних рішень.