Підведено підсумки за 2012 рік

Отримання субсидій - це чи не єдиний спосіб для багатьох малозабезпечених громадян пережити підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з найменшими втратами.

Протягом  2012 року відділом грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації було призначено субсидії 2933 сім’ям на загальну суму 2521,6 тис.грн., в тому числі:

- правом на отримання субсидії для оплати житлово-комунальних послуг скористалися 2263 сімей на суму 1955,7 тис. грн.. Середній розмір призначенної субсидії на ЖКП  за 2012 рік становить 156 грн. 69 коп.

- правом на отримання субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу скористалось 670 сімей, яким нараховано субсидії  на суму 565,9 тис.грн., Середній розмір призначенної субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу за 2012 рік становить  844 грн.59 коп.

З числа сімей, яким призначено субсидії, 1801 сім’ї проживають в місті, 1132 сімей проживають в сільській місцевості.

За 2012 рік на підставі актів обстеження матерільно–побутових умов, у порядку виключення, за рішенням комісіі по розгляду заяв громадян на призначення всіх видів соціальних допомог субсидія була призначена 466 сім’ям. На підставі рішень попередніх комісій, згідно яких було надано субсидії до змін у складі сім’ї призначено субсидії 129 сім’ям.

Заступник начальника управління-начальник

відділу грошових виплат і компенсацій                                              Декунова Т.М.