Підвищено соціальний захист громадян в сільській місцевості.

З метою підвищення ефективності системи надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» та на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 03.02.2012 №4959/0/1-12 розпорядженням голови районної державної адміністрації №231-ОД від 04.05.2012 року в районі створено «мобільний соціальний офіс», який здійснює діяльність шляхом проведення прийому населення безпосередньо за місцем проживання. За період   роботи «мобільного соціального офісу» здійснено 19 виїздів до сільських рад: Бобинської, Сафонівської, Веселівської, Юр’ївської, Рев’якінської, Князівської, Линівської, Стрільниковської, Волокитинської, Мачулищанської, Руднєвської, Казачанської, Новослобідської, Бояро-Лежачанської, Зинівської та Яцинської. З них  9 з участю Пенсійного фонду України в Путивльському районі,  6 виїздів з участю Путивльського районного центру зайнятості, 9 виїзди з територіальним центром та 8 виїздів з головою Путивльської райдержадміністрації.

На виїздах «мобільного соціального офісу» за 2012 рік надано 128 консультації жителям району та прийнято 16 пакетів документів для призначення всіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг.

Завідуюча сектором прийому громадян                                                          Т.І.Колосова