Про заборгованість із виплати заробітної плати

За статистичними даними станом на 01.01.2013 заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах району відсутня.

Залишаються борги на ТОВ «Птахофабрика «Путивльська» у сумі 4,8 тис. гривень, яке відповідно до постанови Господарського суду Сумської області від 18.04.2012 по справі №5021/468/12 визнане банкрутом.  Ліквідатору банкрута направлений лист щодо перспективи погашення заборгованості. Відповідно до статті 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» арбітражним керуючим до Господарського суду Сумської області 18 грудня 2012 року направлений звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підприємства. Розгляд справи ТОВ «Птахофабрика «Путивльська» відбудеться в Господарському суді орієнтовно наприкінці  січня 2013 року.

Протягом 2012 року  проведені:  1 засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації,  2 апаратні наради  та 12 засідань тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної  плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.   В місцевій газеті «Путивльські відомості» опубліковано 7 статей з питання «Про заборгованість із виплати заробітної плати».

С.В.Куртова – начальник    управління соціального захисту населення

Путивльської районної державної адміністрації