Про надання звітності про зайнятість та працевлаштування інвалідів

Управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до ч. 9 ст.19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та «Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, які використовують найману працю звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування», затвердженого Постановою КМУ № 70 від 31.01.2007 р. всі підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, що використовують найману працю, в яких за основним місцем роботи працює вісім і більше осіб повинні надавати звіт до Фонду соціального захисту інвалідів не пізніше 1 березня, наступного за звітним роком. Та щоквартально до 10 числа, надавати до управління соціального захисту населення звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів, форма якого затверджена Наказом Мінпраці України 10.02.2007 р. № 42.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до п. 2 вищезазначеної Постанови підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, також подають (надсилають) копію довідки органу державної податкової служби про включення їх до реєстру неприбуткових установ. Оригінал довідки пред’являється під час подання звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів. У разі надсилання звіту поштою копія довідки засвідчується нотаріально.

Водночас доводимо до Вашого відому, що по всіх підприємствах-боржниках, які не виконали 4% норматив по створенню робочих місць для працевлаштування інвалідів в 2012 році будуть направлені позови до Сумського окружного адміністративного суду щодо стягнення сум адміністративно-господарських санкцій та пені.

Путивльської районної державної адміністрації