Інформація про заходи з питань соціальної політики, які проведені в Путивльському районі

Під головуванням першого заступника голови  Путивльської районної державної адміністрації Віктора Котенка  31 січня 2013 року проведене засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат з порядком денним:

- про стан  виплати  заробітної плати  економічно активними підприємствами району усіх форм власності за оперативними даними станом на 01.02.2013.

- про стан дотримання законодавства про оплату праці підприємствами, установами та організаціями Путивльського району та аналіз вжитих заходів до порушників законодавства про працю.

- про стан розрахунків з бюджетом Пенсійного фонду України по сплаті єдиного соціального внеску окремими платниками станом на 01.02.2013.

- стан виконання протокольних рішень.